هفتاد و سه » دیدار هفتم

دیدار هفتم

سلام به همه دوستان عزیز،

شاید باورش سخت باشد ولی از آخرین دیدار دسته جمعی قبلی که روز یکشنبه، بیست و سوم فروردین هشتاد و هشت برگزار شد، نزدیک به سه سال می گذرد. سنت قشنگی که به پیشنهاد دوستان تا الان ادامه یافته، از سال هشتاد و چهار شروع شده است و در این مدت، سه ضیافت شام دسته جمعی انجام شده است:

ضیافت اول: یکشنبه، ۰۲ بهمن ۱۳۸۴ (Sunday, January 22, 2006)
ضیافت دوم: یکشنبه، ۰۲ اردیبهشت ۱۳۸۶ (Sunday, April 22, 2007)
ضیافت سوم: یکشنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۸۸ (Sunday, April 12, 2009)

به باور و اعتراف همه دوستانی که در این برنامه ها شرکت کرده اند و به تایید دوستانی که به دلیل مشکلات یا دوری از کشور، موفق به شرکت در این ضیافت ها نشده اند ولی عکس های مراسم را دیده اند، شب های خاطره انگیزی را داشته ایم. این که رابطه ای که بیش از بیست و چهار سال پیش آغاز شده، هنوز ادامه دارد، تصویر زیبایی را پیش روی ما می گذارد.

البته بعد از این ضیافت های دسته جمعی، یک دور هم جمع شدن کوچک تر هم داشتیم. ایده ای که نادر (شکوفی) عزیز داد و مورد استقبال همه قرار گرفت و پس از گرامی داشت خاطره دوست از دست رفته مان، مرحوم امیر اسفندیاری عزیر بر سر آرامگاه ابدی اش در بهشت زهرا، در باغی در فرحزاد، ناهار را دسته جمعی خوردیم:

ضیافت چهارم: پنج شنبه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ (Thursday, May 12, 2011)

در این برنامه، دوستان اول بر سر مزار امیر اسفندیاری رفتیم و بعد هم بر سر مزار استاد دوست داشتنی مان، آقای ساعتی عزیز و بعد هم از بهشت زهرا به فرحزاد رفتیم. واقعا روز پرخاطره ای بود.

جمع شدن دوستان قدیمی، از نعمت ها و لذت هایی است که واقعا در بین مشغولیت ها و گرفتاری های زندگی، خاطره فراموش نشدنی ای می شود. هماهنگ کردن برنامه تعداد زیادی آدم، از سخت ترین کارهای یک قرار دسته جمعی است. ولی شیرینی این دیدارها، سختی کار را راحت می کند.

بعد از برنامه فرحزاد هم، ما دو ناهار داشتیم. البته با تعداد خیلی کمتر و شاید نتوان آن را در شمار دیدار دسته جمعی گذاشت:

ضیافت پنجم: سه شنبه، ۰۷ تیر ۱۳۹۰ (Tuesday, June 28, 2011)
ضیافت ششم: دوشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ (Monday, January 30, 2012)

در این دو برنامه، قرار ما رستوران «توکا» در سهروری شمالی اول پالیزی (شهید قندی)، نبش کوچه دوم، پلاک ۲۱ برگزار شد و در آن، من، احمد (مرشدیان)، علی (مهرداد) و بهرام (داوری) بودیم. البته در جلسه دوم، جاوید (سرایی) هم به ما پیوست و گپ دوستانه خوبی داشتیم.

در برنامه آخر پیشنهاد شد که قرار بعدی را روز پنج شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ (Thursday, February 16, 2012) در همان رستوران «توکا» بگذاریم ولی از همه دوستان هم دعوت کنیم تا به جمع کوچک ما بپیوندند.
برنامه روز پنج شنبه، بیست و هفتم بهمن، خانوادگی نیست و از ساعت دو تا پنج بعد از ظهر با رستوران هماهنگ شده است. ساعت دو بعد از ظهر انتخاب شده که مشتریان عادی رستوران کمتر باشد و فضا خودمانی تر بشد.
با این که این برنامه رسمیت برنامه خانوادگی را ندارد ولی شاید این غیر خانوادگی بودن و برای صرف «ناهار» بودن آن، باعث شود دوستانی که مشغله کاری دارند هم به جمع ما بپیوندند.

به هرحال من از طرف دوستان (احمد مرشدیان، علی مهرداد، بهرام داوری و جاوید سرایی) این ماموریت را پیدا کردم که از همه دوستان دعوت کنم که چند ساعتی را دور هم باشیم.
آدرس: سهروری شمالی اول پالیزی (شهید قندی)، نبش کوچه دوم، پلاک بیست و یک، رستوران توکا
تاریخ: پنج شنبه، بیست و هفتم بهمن نود (Thursday, February 16, 2012)
ساعت: دو تا پنج بعد از ظهر (From 2:00 to 5:00 PM)

برای دیدن کروکی، می توانید از لینک زیر استفاده کنید:
http://g.co/maps/buwmt

Tooka

به امید دیدار دوستان عزیز

از طرف احمد مرشدیان، علی مهرداد، بهرام داوری، جاوید سرایی و علی عاشوری

در ضمن، اگر اطلاعی هم از آمدن یا نیامدن تان هم بدهید، موجب برنامه ریزی دقیق تری هم خواهد شد.
شماره تماس من: ۱۳۹۴۴۷۴-۰۹۱۲یک نظر بگذارید